Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-БУДІНВЕСТ" сезону 2022/2023 років.


  • 21/01/2023 - 12:00

    "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"

    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

    3 - 1

    25/19  25/14  22/25  25/15

  • 21/01/2023 - 15:00

    "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"

    ВК "Житичі-Полісся"

    2 - 3

    22/25  17/25  25/23  25/19  13/15

  • 31/01/2023 - 16:00

    ВСК "Юридична академія"

    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

  • 31/01/2023 - 19:00

    ВК "Прометей"

    ВК "Житичі-Полісся"

  • 01/02/2023 - 16:00

    "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"

    "Барком-Збірна України U-18"

  • 01/02/2023 - 19:00

    "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"

    Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ

  • 02/02/2023 - 16:00

    ВК "Житичі-Полісся"

    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

  • 02/02/2023 - 19:00

    ВК "Прометей"

    ВСК "Юридична академія"

  • 03/02/2023 - 16:00

    "Барком-Збірна України U-18"

    Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ

  • 03/02/2023 - 19:00

    "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"

    "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"

  • 04/02/2023 - 12:00

    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

    ВК "Прометей"

  • 04/02/2023 - 15:00

    ВСК "Юридична академія"

    ВК "Житичі-Полісся"

    
21/01/2023 - 12:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

3 - 1

25/19  25/14  22/25  25/15

21/01/2023 - 15:00

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"

ВК "Житичі-Полісся"

2 - 3

22/25  17/25  25/23  25/19  13/15

31/01/2023 - 16:00

ВСК "Юридична академія"

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

31/01/2023 - 19:00

ВК "Прометей"

ВК "Житичі-Полісся"

01/02/2023 - 16:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"

"Барком-Збірна України U-18"

01/02/2023 - 19:00

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"

Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ

02/02/2023 - 16:00

ВК "Житичі-Полісся"

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

02/02/2023 - 19:00

ВК "Прометей"

ВСК "Юридична академія"

03/02/2023 - 16:00

"Барком-Збірна України U-18"

Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ

03/02/2023 - 19:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"

04/02/2023 - 12:00

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

ВК "Прометей"

04/02/2023 - 15:00

ВСК "Юридична академія"

ВК "Житичі-Полісся"

best scorer(points / sets)

#4

ДмитроШаповал 4.31(168/39)

#99

ВікторШаповал 4.25(153/36)

#42

ДанилоУривкін 4.06(219/54)

best server(serve ace / sets)

#19

АндрійРогожин 0.51(19/37)

#2

МаксимДрозд 0.5(12/24)

#22

НіколайПенчев 0.49(23/47)

best blocker(winning blocks / sets)

#2

МаксимДрозд 0.67(16/24)

#9

ЮрійПаласюк 0.66(39/59)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#21

ДмитроШоркін 64%(27/42)

#22

АнатолійХваста 63%(155/248)

#14

МикитаЛубан 60%(186/308)

#22

НіколайПенчев 60%(125/208)

attack - excellent %spike point / all spikes

#21

ДмитроШоркін 54%(44/81)

#4

ДмитроШаповал 53%(124/234)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Шаповал Д.
(ВК "Прометей")
MIDDLE B. 2  
Рогожин А.
("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
SPIKER 1  
Янчук Д.
(ВК "Прометей")

SPIKER 2  
Сухінін В.
(ВСК "Юридична академія")
MIDDLE B. 1  
Гладенко О.
(ВК "Прометей")
SETTER 1  
Євстратов С.
(ЕПІ)
LIBERO 1  
Бойко О.
(ВК "Прометей")
  • LIBERO 2  
    Остроумов А.
    ("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка")
  • SETTER 2  
    Рябов С.
    (ДНІ)
  • MIDDLE B. 3  
    Величко С.
    (Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ)
  • MIDDLE B. 4  
    Дрозд М.
    ("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
  • OPPOSITE 2  
    Бондар В.
    (ВК "Житичі-Полісся")
  • SPIKER 3  
    Пенчев Н.
    ("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
  • SPIKER 4  
    Сотник Н.
    ("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка")

Standing

СЛ-БУДІНВЕСТ

Чемпіонат України з волейболу серед чоловічх команд "СУПЕРЛІГА-БУДІНВЕСТ" сезону 2022/2023 років. "СУПЕРЛІГА-БУДІНВЕСТ" серед чоловічих команд сзону Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ"

45

16

15

1

46

8

1343

1053

10

5

0

0

1

0

5.75

1.275

-

ВК "Прометей"

42

16

14

2

43

7

1228

965

13

1

0

0

1

1

6.14

1.272

-

Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ

25

16

9

7

29

30

1300

1307

3

3

3

1

0

6

0.97

0.995

-

ВСК "Юридична академія"

24

16

8

8

31

32

1395

1409

2

4

2

2

3

3

0.97

0.990

-

ВК "Житичі-Полісся"

24

16

8

8

30

33

1380

1394

1

5

2

2

2

4

0.91

0.990

-

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"

12

16

4

12

21

39

1223

1382

2

1

1

1

7

4

0.54

0.885

-

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО"

10

16

3

13

17

42

1215

1391

1

1

1

2

4

7

0.40

0.874

-

"Барком-Збірна України U-18"

10

16

3

13

17

43

1223

1406

1

0

2

3

2

8

0.40

0.870

-




Чемпіонат України з волейболу серед чоловічх команд "СУПЕРЛІГА-БУДІНВЕСТ" сезону 2022/2023 років. "СУПЕРЛІГА-БУДІНВЕСТ" серед чоловічих команд сзону Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Чемпіонат України з волейболу серед чоловічх команд "СУПЕРЛІГА-БУДІНВЕСТ" сезону 2022/2023 років.

Guest Team

"Барком

"ЕПІЦЕН

"Збірна

"ПОЛІЦІ

ВК "Жит

ВК "Про

Волейбо

ВСК "Юр

Home Team

"Барком-Збірна України U-18" ("Барком)

3 - 2

0 - 3


0 - 3

0 - 3


3 - 0

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" ("ЕПІЦЕН)

3 - 0


3 - 1

3 - 1


3 - 0

3 - 0


3 - 0

1 - 3

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" ("Збірна)

3 - 1

3 - 0


0 - 3

0 - 3


0 - 3

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" ("ПОЛІЦІ)

2 - 3


3 - 2

1 - 3


1 - 3

0 - 3

0 - 3


1 - 3

ВК "Житичі-Полісся" (ВК "Жит)

0 - 3


0 - 3

3 - 1


3 - 1

3 - 2

ВК "Прометей" (ВК "Про)

3 - 0


3 - 0

0 - 3


1 - 3

3 - 0


3 - 0

3 - 1


3 - 0

Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ (Волейбо)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

ВСК "Юридична академія" (ВСК "Юр)

3 - 2


3 - 1

1 - 3

1 - 3


3 - 1

2 - 3


3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Шаповал Д.
(ВК "Прометей")
MIDDLE B. 2  
Рогожин А.
("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
SPIKER 1  
Янчук Д.
(ВК "Прометей")

SPIKER 2  
Сухінін В.
(ВСК "Юридична академія")
MIDDLE B. 1  
Гладенко О.
(ВК "Прометей")
SETTER 1  
Євстратов С.
(ЕПІ)
LIBERO 1  
Бойко О.
(ВК "Прометей")
  • LIBERO 2  
    Остроумов А.
    ("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка")
  • SETTER 2  
    Рябов С.
    (ДНІ)
  • MIDDLE B. 3  
    Величко С.
    (Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ)
  • MIDDLE B. 4  
    Дрозд М.
    ("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
  • OPPOSITE 2  
    Бондар В.
    (ВК "Житичі-Полісся")
  • SPIKER 3  
    Пенчев Н.
    ("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
  • SPIKER 4  
    Сотник Н.
    ("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка")

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Шаповал Д.
(ВК "Прометей")
MIDDLE B. 2  
Рогожин А.
("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
SPIKER 1  
Янчук Д.
(ВК "Прометей")

SPIKER 2  
Сухінін В.
(ВСК "Юридична академія")
MIDDLE B. 1  
Гладенко О.
(ВК "Прометей")
SETTER 1  
Євстратов С.
(ЕПІ)
LIBERO 1  
Бойко О.
(ВК "Прометей")
LIBERO 2  
Остроумов А.
("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка")
SETTER 2  
Рябов С.
(ДНІ)
MIDDLE B. 3  
Величко С.
(Волейбольний клуб "МХП-Вінниця"-ШВСМ)
SPIKER 3  
Пенчев Н.
("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
MIDDLE B. 4  
Дрозд М.
("ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ")
SPIKER 4  
Сотник Н.
("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка")
OPPOSITE 2  
Бондар В.
(ВК "Житичі-Полісся")