"Прометей Опен-2022" серед жіночих команд


СК "Прометей" м. Кам'янське


"АЛАНТА" м. Дніпро

 
 

СК "Балта" м. Балта

Прометей Опен 2022 серед жіночих команд "Прометей Опен 2022" серед жіночих команд Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

СК "Прометей" м. Кам'янське

7

3

3

0

9

4

266

243

1

0

2

0

0

0

2.25

1.095

-

"АЛАНТА" м. Дніпро

7

3

2

1

8

3

248

216

2

0

0

1

0

0

2.67

1.148

-

СК "Балта" м. Балта

1

3

0

3

2

9

199

250

0

0

0

1

0

2

0.22

0.796

-




Прометей Опен 2022 серед жіночих команд "Прометей Опен 2022" серед жіночих команд Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Прометей Опен 2022 серед жіночих команд

Guest Team

"АЛАНТА

СК "Бал

СК "Про

Home Team

"АЛАНТА" м. Дніпро ("АЛАНТА)

СК "Балта" м. Балта (СК "Бал)

0 - 3

СК "Прометей" м. Кам'янське (СК "Про)

3 - 2

3 - 0

best scorer(points / sets)

#33

ПолінаДзюба 4.25(34/8)

#26

УлянаКотар 3.43(24/7)

#15

ІринаНогіна 3.33(20/6)

best blocker(winning blocks / sets)

#2

ЛідіяЛучко 0.88(7/8)

#26

УлянаКотар 0.86(6/7)

#33

ПолінаДзюба 0.62(5/8)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#15

ІринаНогіна 52%(11/21)

attack - excellent %spike point / all spikes

#26

УлянаКотар 63%(15/24)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Святенко А.
(СК "Балта" м. Балта)
MIDDLE B. 2  
Лучко Л.
("АЛАНТА" м. Дніпро)
SPIKER 1  
Сільченкова К.
("АЛАНТА" м. Дніпро)

SPIKER 2  
Мірчева М.
(СК "Прометей" м. Кам'янське)
MIDDLE B. 1  
Котар У.
(СК "Прометей" м. Кам'янське)
SETTER 1  
Горбаченко А.
(ПРК)
LIBERO 1  
Кутнякова О.
("ВОЛИНСЬКИЙ КРАЙ-УНІВЕРСИТЕТ" м. Луцьк)
  • LIBERO 2  
    Васильєва К.
    (СК "Прометей" м. Кам'янське)
  • SETTER 2  
    Елькіна О.
    (БЛТ)
  • MIDDLE B. 3  
    Лозінська М.
    ("АЛАНТА" м. Дніпро)
  • MIDDLE B. 4  
    Волченко К.
    (СК "Балта" м. Балта)
  • OPPOSITE 2  
    Проценко М.
    ("АЛАНТА" м. Дніпро)
  • SPIKER 3  
    Ногіна І.
    (СК "Балта" м. Балта)
  • SPIKER 4  
    Шевеля Я.
    ("ВОЛИНСЬКИЙ КРАЙ-УНІВЕРСИТЕТ" м. Луцьк)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Святенко А.
(СК "Балта" м. Балта)
MIDDLE B. 2  
Лучко Л.
("АЛАНТА" м. Дніпро)
SPIKER 1  
Сільченкова К.
("АЛАНТА" м. Дніпро)

SPIKER 2  
Мірчева М.
(СК "Прометей" м. Кам'янське)
MIDDLE B. 1  
Котар У.
(СК "Прометей" м. Кам'янське)
SETTER 1  
Горбаченко А.
(ПРК)
LIBERO 1  
Кутнякова О.
("ВОЛИНСЬКИЙ КРАЙ-УНІВЕРСИТЕТ" м. Луцьк)
  • LIBERO 2  
    Васильєва К.
    (СК "Прометей" м. Кам'янське)
  • SETTER 2  
    Елькіна О.
    (БЛТ)
  • MIDDLE B. 3  
    Лозінська М.
    ("АЛАНТА" м. Дніпро)
  • MIDDLE B. 4  
    Волченко К.
    (СК "Балта" м. Балта)
  • OPPOSITE 2  
    Проценко М.
    ("АЛАНТА" м. Дніпро)
  • SPIKER 3  
    Ногіна І.
    (СК "Балта" м. Балта)
  • SPIKER 4  
    Шевеля Я.
    ("ВОЛИНСЬКИЙ КРАЙ-УНІВЕРСИТЕТ" м. Луцьк)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Святенко А.
(СК "Балта" м. Балта)
MIDDLE B. 2  
Лучко Л.
("АЛАНТА" м. Дніпро)
SPIKER 1  
Сільченкова К.
("АЛАНТА" м. Дніпро)

SPIKER 2  
Мірчева М.
(СК "Прометей" м. Кам'янське)
MIDDLE B. 1  
Котар У.
(СК "Прометей" м. Кам'янське)
SETTER 1  
Горбаченко А.
(ПРК)
LIBERO 1  
Кутнякова О.
("ВОЛИНСЬКИЙ КРАЙ-УНІВЕРСИТЕТ" м. Луцьк)
LIBERO 2  
Васильєва К.
(СК "Прометей" м. Кам'янське)
SETTER 2  
Елькіна О.
(БЛТ)
MIDDLE B. 3  
Лозінська М.
("АЛАНТА" м. Дніпро)
SPIKER 3  
Ногіна І.
(СК "Балта" м. Балта)
MIDDLE B. 4  
Волченко К.
(СК "Балта" м. Балта)
SPIKER 4  
Шевеля Я.
("ВОЛИНСЬКИЙ КРАЙ-УНІВЕРСИТЕТ" м. Луцьк)
OPPOSITE 2  
Проценко М.
("АЛАНТА" м. Дніпро)