Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років.


  • 25/01/2023 - 16:00

    "АЛАНТА"

    "Збірна України U-17"

    3 - 0

    25/12  25/11  25/9

  • 25/01/2023 - 19:00

    СК "Прометей"

    "Збірна України U-15"

    3 - 0

    25/14  25/13  25/22

  • 26/01/2023 - 19:00

    ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ"

    СК "Балта"

    3 - 0

    25/18  25/8  25/22

  • 27/01/2023 - 16:00

    "Збірна України U-15"

    "Збірна України U-17"

    3 - 2

    25/23  25/19  17/25  17/25  15/13

  • 27/01/2023 - 19:00

    СК "Прометей"

    "АЛАНТА"

    0 - 3

    23/25  14/25  20/25

  • 12:00 

    СК "Балта"

    ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ

  • 15:00 

    "АЛАНТА"

    "Збірна України U-15"

  • 29/01/2023 - 12:00

    ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ"

    ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ

  • 29/01/2023 - 15:00

    "Збірна України U-17"

    СК "Прометей"

    
25/01/2023 - 16:00

"АЛАНТА"

"Збірна України U-17"

3 - 0

25/12  25/11  25/9

25/01/2023 - 19:00

СК "Прометей"

"Збірна України U-15"

3 - 0

25/14  25/13  25/22

26/01/2023 - 19:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ"

СК "Балта"

3 - 0

25/18  25/8  25/22

27/01/2023 - 16:00

"Збірна України U-15"

"Збірна України U-17"

3 - 2

25/23  25/19  17/25  17/25  15/13

27/01/2023 - 19:00

СК "Прометей"

"АЛАНТА"

0 - 3

23/25  14/25  20/25

12:00 

СК "Балта"

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ

15:00 

"АЛАНТА"

"Збірна України U-15"

29/01/2023 - 12:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ"

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ

29/01/2023 - 15:00

"Збірна України U-17"

СК "Прометей"

best scorer(points / sets)

#33

ПолінаДзюба 4.1(164/40)

#11

ЮліяКамінська 3.85(181/47)

best server(serve ace / sets)

#55

МартаФедик 0.58(11/19)

#33

ПолінаДзюба 0.52(21/40)

best blocker(winning blocks / sets)

#2

ЛідіяЛучко 0.72(29/40)

#26

УлянаКотар 0.72(26/36)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#55

МартаФедик 53%(42/80)

#17

ТетянаРотар 47%(81/173)

attack - excellent %spike point / all spikes

#2

ЛідіяЛучко 57%(82/143)

#26

УлянаКотар 54%(75/140)

#23

МаринаМірчева 43%(81/187)

#10

ВалеріяЯкушева 43%(292/678)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Дзюба П.
(СК "Прометей")
MIDDLE B. 2  
Кулікова С.
("АЛАНТА")
SPIKER 1  
Якушева В.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")

SPIKER 2  
Капланська Д.
(СК "Прометей")
MIDDLE B. 1  
Кучер А.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")
SETTER 1  
Дегтярьова М.
(ДОБ)
LIBERO 1  
Калашник С.
(СК "Балта")
  • LIBERO 2  
    Ротар Т.
    (ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")
  • SETTER 2  
    Парфьонова С.
    (ДНІ)
  • MIDDLE B. 3  
    Волченко К.
    (СК "Балта")
  • MIDDLE B. 4  
    Лозінська М.
    ("АЛАНТА")
  • OPPOSITE 2  
    Дрьомова В.
    (ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ)
  • SPIKER 3  
    Сільченкова К.
    ("АЛАНТА")
  • SPIKER 4  
    Камінська Ю.
    ("АЛАНТА")

Standing

СЛ-ДМАРТ

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" серед жіночих команд сзону 2022/ Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

"АЛАНТА"

41

16

14

2

44

11

1330

989

11

1

2

1

0

1

4.00

1.345

-

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ"

39

15

14

1

43

10

1265

961

10

1

3

0

1

0

4.30

1.316

-

СК "Прометей"

38

16

12

4

40

14

1266

1040

10

2

0

2

0

2

2.86

1.217

-

СК "Балта"

14

15

5

10

16

32

926

1127

4

0

1

0

1

9

0.50

0.822

-

"Збірна України U-17"

16

15

4

11

22

34

1106

1234

3

1

0

4

2

5

0.65

0.896

-

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ

8

14

3

11

9

35

807

1051

2

0

1

0

0

11

0.26

0.768

-

"Збірна України U-15"

3

15

1

14

6

44

922

1220

0

0

1

1

1

12

0.14

0.756

-




Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" серед жіночих команд сзону 2022/ Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років.

Guest Team

"АЛАНТА

"Збірна

"Збірна

ВК "ДОБ

ГАЛИЧАН

СК "Бал

СК "Про

Home Team

"АЛАНТА" ("АЛАНТА)

3 - 0


3 - 2

3 - 0


3 - 2

3 - 1

3 - 0


3 - 0

"Збірна України U-17" ("Збірна)

0 - 3


1 - 3

2 - 3

1 - 3


0 - 3

"Збірна України U-15" ("Збірна)

3 - 2


0 - 3


0 - 3

0 - 3


0 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" (ВК "ДОБ)

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 2

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ (ГАЛИЧАН)

3 - 2

0 - 3


0 - 3

СК "Балта" (СК "Бал)

0 - 3


0 - 3

3 - 0

3 - 0


3 - 0

СК "Прометей" (СК "Про)

0 - 3


3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 0


3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Дзюба П.
(СК "Прометей")
MIDDLE B. 2  
Кулікова С.
("АЛАНТА")
SPIKER 1  
Якушева В.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")

SPIKER 2  
Капланська Д.
(СК "Прометей")
MIDDLE B. 1  
Кучер А.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")
SETTER 1  
Дегтярьова М.
(ДОБ)
LIBERO 1  
Калашник С.
(СК "Балта")
  • LIBERO 2  
    Ротар Т.
    (ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")
  • SETTER 2  
    Парфьонова С.
    (ДНІ)
  • MIDDLE B. 3  
    Волченко К.
    (СК "Балта")
  • MIDDLE B. 4  
    Лозінська М.
    ("АЛАНТА")
  • OPPOSITE 2  
    Дрьомова В.
    (ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ)
  • SPIKER 3  
    Сільченкова К.
    ("АЛАНТА")
  • SPIKER 4  
    Камінська Ю.
    ("АЛАНТА")

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Дзюба П.
(СК "Прометей")
MIDDLE B. 2  
Кулікова С.
("АЛАНТА")
SPIKER 1  
Якушева В.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")

SPIKER 2  
Капланська Д.
(СК "Прометей")
MIDDLE B. 1  
Кучер А.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")
SETTER 1  
Дегтярьова М.
(ДОБ)
LIBERO 1  
Калашник С.
(СК "Балта")
LIBERO 2  
Ротар Т.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ")
SETTER 2  
Парфьонова С.
(ДНІ)
MIDDLE B. 3  
Волченко К.
(СК "Балта")
SPIKER 3  
Сільченкова К.
("АЛАНТА")
MIDDLE B. 4  
Лозінська М.
("АЛАНТА")
SPIKER 4  
Камінська Ю.
("АЛАНТА")
OPPOSITE 2  
Дрьомова В.
(ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ)