Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років.

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років.

select
Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" серед жіночих команд сзону 2022/ Matches

І тур

29/09/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

29/09/2022 - 19:00

29/09/2022 - 19:00

"Збірна України U-17" м. Чернівці

0 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Овчарук Сергій
Осадчий Олександр

29/09/2022 - 19:00

0 - 3

"Збірна України U-17" м. Чернівці

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

30/09/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

30/09/2022 - 16:00

30/09/2022 - 16:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Паєвський Володимир
Ковальчук Андрій

30/09/2022 - 16:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

30/09/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

30/09/2022 - 19:00

30/09/2022 - 19:00

СК "Прометей" м. Кам'янське

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

Ковальчук Андрій
Паєвський Володимир

30/09/2022 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Кам'янське

СК "Балта" м. Балта

01/10/2022 - 15:00

СТК "Маленький Париж"

01/10/2022 - 15:00

01/10/2022 - 15:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

"Збірна України U-15"

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

01/10/2022 - 15:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

"Збірна України U-15"

02/10/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

02/10/2022 - 12:00

02/10/2022 - 12:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

0 - 3

СК "Прометей" м. Кам'янське

Паєвський Володимир
Ковальчук Андрій

02/10/2022 - 12:00

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

СК "Прометей" м. Кам'янське

02/10/2022 - 15:00

СТК "Маленький Париж"

02/10/2022 - 15:00

02/10/2022 - 15:00

СК "Балта" м. Балта

0 - 3

"АЛАНТА" м. Дніпро

Ковальчук Андрій
Паєвський Володимир

02/10/2022 - 15:00

0 - 3

СК "Балта" м. Балта

"АЛАНТА" м. Дніпро



ІІ тур

11/10/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

11/10/2022 - 16:00

11/10/2022 - 16:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

"Збірна України U-17" м. Чернівці

Медвідь Михайло
Гулька Сергій

11/10/2022 - 16:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

"Збірна України U-17" м. Чернівці

11/10/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

11/10/2022 - 19:00

11/10/2022 - 19:00

СК "Прометей" м. Кам'янське

3 - 0

"Збірна України U-15"

Гулька Сергій
Медвідь Михайло

11/10/2022 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Кам'янське

"Збірна України U-15"

12/10/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

12/10/2022 - 19:00

12/10/2022 - 19:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Паршин Віталій
Босенко Володимир

12/10/2022 - 19:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

13/10/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

13/10/2022 - 16:00

13/10/2022 - 16:00

"Збірна України U-15"

0 - 3

"Збірна України U-17" м. Чернівці

Гулька Сергій
Медвідь Михайло

13/10/2022 - 16:00

0 - 3

"Збірна України U-15"

"Збірна України U-17" м. Чернівці

13/10/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

13/10/2022 - 19:00

13/10/2022 - 19:00

СК "Прометей" м. Кам'янське

0 - 3

"АЛАНТА" м. Дніпро

Медвідь Михайло
Гулька Сергій

13/10/2022 - 19:00

0 - 3

СК "Прометей" м. Кам'янське

"АЛАНТА" м. Дніпро

14/10/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

14/10/2022 - 16:00

14/10/2022 - 16:00

СК "Балта" м. Балта

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Босенко Володимир
Паршин Віталій

14/10/2022 - 16:00

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

15/10/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

15/10/2022 - 12:00

15/10/2022 - 12:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

"Збірна України U-15"

Гулька Сергій
Медвідь Михайло

15/10/2022 - 12:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

"Збірна України U-15"

15/10/2022 - 15:00

СТК "Маленький Париж"

15/10/2022 - 15:00

15/10/2022 - 15:00

"Збірна України U-17" м. Чернівці

1 - 3

СК "Прометей" м. Кам'янське

Медвідь Михайло
Гулька Сергій

15/10/2022 - 15:00

1 - 3

"Збірна України U-17" м. Чернівці

СК "Прометей" м. Кам'янське

16/10/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

16/10/2022 - 12:00

16/10/2022 - 12:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

Паршин Віталій
Босенко Володимир

16/10/2022 - 12:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

СК "Балта" м. Балта



ІІІ тур

26/10/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

26/10/2022 - 19:00

26/10/2022 - 19:00

СК "Прометей" м. Кам'янське

3 - 1

"Збірна України U-15"

Босенко Володимир
Медвідь Михайло

26/10/2022 - 19:00

3 - 1

СК "Прометей" м. Кам'янське

"Збірна України U-15"

27/10/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

27/10/2022 - 19:00

27/10/2022 - 19:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 2

СК "Прометей" м. Кам'янське

Медвідь Михайло
Босенко Володимир

27/10/2022 - 19:00

3 - 2

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

СК "Прометей" м. Кам'янське

28/10/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

28/10/2022 - 16:00

28/10/2022 - 16:00

"Збірна України U-15"

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Ковальчук Андрій
Паєвський Володимир

28/10/2022 - 16:00

0 - 3

"Збірна України U-15"

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

28/10/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

28/10/2022 - 19:00

28/10/2022 - 19:00

"Збірна України U-17" м. Чернівці

2 - 3

СК "Балта" м. Балта

Паєвський Володимир
Ковальчук Андрій

28/10/2022 - 19:00

2 - 3

"Збірна України U-17" м. Чернівці

СК "Балта" м. Балта

29/10/2022 - 15:00

СТК "Маленький Париж"

29/10/2022 - 15:00

29/10/2022 - 15:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 1

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Босенко Володимир
Медвідь Михайло

29/10/2022 - 15:00

3 - 1

"АЛАНТА" м. Дніпро

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

30/10/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

30/10/2022 - 12:00

30/10/2022 - 12:00

СК "Балта" м. Балта

3 - 0

"Збірна України U-15"

Паєвський Володимир
Ковальчук Андрій

30/10/2022 - 12:00

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

"Збірна України U-15"

30/10/2022 - 15:00

СТК "Маленький Париж"

30/10/2022 - 15:00

30/10/2022 - 15:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

3 - 2

"Збірна України U-17" м. Чернівці

Ковальчук Андрій
Паєвський Володимир

30/10/2022 - 15:00

3 - 2

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

"Збірна України U-17" м. Чернівці



ІV тур

10/11/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

10/11/2022 - 19:00

10/11/2022 - 19:00

"Збірна України U-17" м. Чернівці

1 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Гулька Сергій
Гранько Катерина

10/11/2022 - 19:00

1 - 3

"Збірна України U-17" м. Чернівці

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

11/11/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

11/11/2022 - 16:00

11/11/2022 - 16:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Гранько Катерина
Босенко Володимир

11/11/2022 - 16:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

11/11/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

11/11/2022 - 19:00

11/11/2022 - 19:00

СК "Прометей" м. Кам'янське

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

Гулька Сергій
Умінський Євген

11/11/2022 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Кам'янське

СК "Балта" м. Балта

12/11/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

12/11/2022 - 12:00

12/11/2022 - 12:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

"Збірна України U-15"

Умінський Євген
Босенко Володимир

12/11/2022 - 12:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

"Збірна України U-15"

13/11/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

13/11/2022 - 12:00

13/11/2022 - 12:00

СК "Балта" м. Балта

0 - 3

"АЛАНТА" м. Дніпро

Босенко Володимир
Гулька Сергій

13/11/2022 - 12:00

0 - 3

СК "Балта" м. Балта

"АЛАНТА" м. Дніпро

13/11/2022 - 15:00

СТК "Маленький Париж"

13/11/2022 - 15:00

13/11/2022 - 15:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

0 - 3

СК "Прометей" м. Кам'янське

Гранько Катерина
Умінський Євген

13/11/2022 - 15:00

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

СК "Прометей" м. Кам'янське



V тур

29/11/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

29/11/2022 - 16:00

29/11/2022 - 16:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 2

"Збірна України U-15"

Овчарук Сергій
Гулька Сергій

29/11/2022 - 16:00

3 - 2

"АЛАНТА" м. Дніпро

"Збірна України U-15"

29/11/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

29/11/2022 - 19:00

29/11/2022 - 19:00

"Збірна України U-17" м. Чернівці

0 - 3

СК "Прометей" м. Кам'янське

Ковальчук Андрій
Осадчий Олександр

29/11/2022 - 19:00

0 - 3

"Збірна України U-17" м. Чернівці

СК "Прометей" м. Кам'янське

30/11/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

30/11/2022 - 19:00

30/11/2022 - 19:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

Гулька Сергій
Ковальчук Андрій

30/11/2022 - 19:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

СК "Балта" м. Балта

01/12/2022 - 16:00

СТК "Маленький Париж"

01/12/2022 - 16:00

01/12/2022 - 16:00

"Збірна України U-15"

0 - 3

"Збірна України U-17" м. Чернівці

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

01/12/2022 - 16:00

0 - 3

"Збірна України U-15"

"Збірна України U-17" м. Чернівці

01/12/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

01/12/2022 - 19:00

01/12/2022 - 19:00

СК "Прометей" м. Кам'янське

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

Ковальчук Андрій
Гулька Сергій

01/12/2022 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Кам'янське

"АЛАНТА" м. Дніпро

02/12/2022 - 19:00

СТК "Маленький Париж"

02/12/2022 - 19:00

02/12/2022 - 19:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Овчарук Сергій
Ковальчук Андрій

02/12/2022 - 19:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

03/12/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

03/12/2022 - 12:00

03/12/2022 - 12:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

-

"Збірна України U-17" м. Чернівці

Гулька Сергій
Осадчий Олександр

03/12/2022 - 12:00

-

"АЛАНТА" м. Дніпро

"Збірна України U-17" м. Чернівці

04/12/2022 - 12:00

СТК "Маленький Париж"

04/12/2022 - 12:00

04/12/2022 - 12:00

СК "Балта" м. Балта

-

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

04/12/2022 - 12:00

-

СК "Балта" м. Балта

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль



VІ тур

No Matches Appointed Yet



VІІ тур

No Matches Appointed Yet



VІІІ тур

No Matches Appointed Yet



IX тур

No Matches Appointed Yet