Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.


  • 22/02/2024 - 19:00

    ВК "Прометей" м. Дніпро

    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

    3 - 0

    25/16  25/12  25/16

  • 23/02/2024 - 14:00

    Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

    "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

    0 - 3

    22/25  9/25  19/25

  • 23/02/2024 - 17:00

    ВСК "Буковина" м. Чернівці

    ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

    1 - 3

    25/18  14/25  19/25  22/25

  • 23/02/2024 - 20:00

    ВСК "Юридична академія" м. Харків

    "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

    3 - 1

    25/16  18/25  25/12  25/20

  • 12:00 
    Final

    "ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

    "Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

    3 - 0

    25/14  25/16  25/15

  • 15:00 
    Final

    ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

    ВК "Прометей" м. Дніпро

    0 - 3

    22/25  22/25  15/25

  • 18:00 
    Final

    "ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

    0 - 3

    23/25  16/25  20/25

  • 26/02/2024 - 12:00

    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

    ВСК "Юридична академія" м. Харків

  • 26/02/2024 - 15:00

    "Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

    Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

  • 26/02/2024 - 18:00

    ВК "Прометей" м. Дніпро

    ВСК "Буковина" м. Чернівці

    
22/02/2024 - 19:00

ВК "Прометей" м. Дніпро

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

3 - 0

25/16  25/12  25/16

23/02/2024 - 14:00

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

0 - 3

22/25  9/25  19/25

23/02/2024 - 17:00

ВСК "Буковина" м. Чернівці

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

1 - 3

25/18  14/25  19/25  22/25

23/02/2024 - 20:00

ВСК "Юридична академія" м. Харків

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

3 - 1

25/16  18/25  25/12  25/20

12:00 
Final

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

3 - 0

25/14  25/16  25/15

15:00 
Final

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

ВК "Прометей" м. Дніпро

0 - 3

22/25  22/25  15/25

18:00 
Final

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

0 - 3

23/25  16/25  20/25

26/02/2024 - 12:00

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

ВСК "Юридична академія" м. Харків

26/02/2024 - 15:00

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

26/02/2024 - 18:00

ВК "Прометей" м. Дніпро

ВСК "Буковина" м. Чернівці

best scorer(points / sets)

#6

МіхалФінгер 4.77(167/35)

#3

НікСотник 4.33(186/43)

#9

ВікторШаповал 4.25(221/52)

best blocker(winning blocks / sets)

#3

ЛукаБабіч 0.87(47/54)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#13

ЯкобРойнік 62%(8/13)

#19

ЄвгенійБойко 60%(145/243)

#22

АнатолійХваста 59%(143/243)

attack - excellent %spike point / all spikes

#6

МіхалФінгер 59%(141/237)

#14

МикитаЛубан 58%(118/205)

#13

ЯкобРойнік 55%(11/20)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Шаповал Д.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)
MIDDLE B. 2  
Челеняк А.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
SPIKER 1  
Мірчев В.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)

SPIKER 2  
Татаренко Б.
(ВСК "Юридична академія" м. Харків)
MIDDLE B. 1  
Бабіч Л.
(ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
SETTER 1  
Тервапортті Е.А.Т.
(ЕПІ)
LIBERO 1  
Бойко О.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)
  • LIBERO 2  
    Брова Г.
    (ВК "Прометей" м. Дніпро)
  • SETTER 2  
    Щитков В.
    (ПРО)
  • MIDDLE B. 3  
    Величко С.
    (Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця)
  • MIDDLE B. 4  
    Рудницький М.
    (ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
  • OPPOSITE 2  
    Вієцький Д.
    (ВК "Прометей" м. Дніпро)
  • SPIKER 3  
    Ройнік Я.
    (ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
  • SPIKER 4  
    Дідовіч А.
    (ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)

Standing

І етап

Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" чоловічі команди 2023/2024 Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ВК "Прометей" м. Дніпро

44

15

15

0

45

4

1208

904

12

2

1

0

0

0

11.25

1.336

-

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

41

16

14

2

44

14

1362

1155

8

4

2

1

0

1

3.14

1.179

-

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

37

16

12

4

40

16

1333

1086

9

2

1

2

0

2

2.50

1.227

-

ВСК "Юридична академія" м. Харків

21

15

7

8

26

30

1214

1239

3

2

2

2

1

5

0.87

0.980

-

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

16

16

6

10

21

35

1171

1304

3

1

2

0

3

7

0.60

0.898

-

ВСК "Буковина" м. Чернівці

15

15

5

10

26

38

1401

1450

0

2

3

3

5

2

0.68

0.966

-

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком Кажани" м. Решетилівка

15

15

5

10

20

33

1121

1214

3

1

1

1

3

6

0.61

0.923

-

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця

13

15

4

11

18

38

1139

1314

0

3

1

2

2

7

0.47

0.867

-

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

5

15

1

14

11

43

1003

1286

0

1

0

2

4

8

0.26

0.780

-




Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" чоловічі команди 2023/2024 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.

Guest Team

"Буреві

"ЕПІЦЕН

"Збірна

"ПОЛІЦІ

ВК "Жит

ВК "Про

Волейбо

ВСК "Бу

ВСК "Юр

Home Team

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів ("Буреві)

0 - 3


0 - 3

0 - 3


1 - 3

1 - 3


0 - 3

1 - 3

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок ("ЕПІЦЕН)

3 - 0


3 - 0

2 - 3


2 - 3

3 - 0


3 - 2

3 - 0


3 - 0

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком Кажани" м. Решетилівка ("Збірна)

3 - 0


3 - 0

1 - 3


0 - 3

0 - 3


1 - 3

0 - 3

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль ("ПОЛІЦІ)

1 - 3


0 - 3

3 - 0


0 - 3

3 - 2


1 - 3

3 - 1


3 - 2

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир (ВК "Жит)

3 - 0


3 - 0

2 - 3


0 - 3

3 - 0


3 - 0

3 - 1


3 - 0

ВК "Прометей" м. Дніпро (ВК "Про)

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 1

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця (Волейбо)

0 - 3


0 - 3

1 - 3


3 - 2

0 - 3


0 - 3

3 - 1


1 - 3

ВСК "Буковина" м. Чернівці (ВСК "Бу)

3 - 2


1 - 3

3 - 1


2 - 3

0 - 3


1 - 3

3 - 2


3 - 2

ВСК "Юридична академія" м. Харків (ВСК "Юр)

3 - 1


3 - 2

3 - 0


3 - 1

0 - 3


0 - 3

3 - 0


3 - 2

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Шаповал Д.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)
MIDDLE B. 2  
Челеняк А.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
SPIKER 1  
Мірчев В.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)

SPIKER 2  
Татаренко Б.
(ВСК "Юридична академія" м. Харків)
MIDDLE B. 1  
Бабіч Л.
(ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
SETTER 1  
Тервапортті Е.А.Т.
(ЕПІ)
LIBERO 1  
Бойко О.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)
  • LIBERO 2  
    Брова Г.
    (ВК "Прометей" м. Дніпро)
  • SETTER 2  
    Щитков В.
    (ПРО)
  • MIDDLE B. 3  
    Величко С.
    (Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця)
  • MIDDLE B. 4  
    Рудницький М.
    (ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
  • OPPOSITE 2  
    Вієцький Д.
    (ВК "Прометей" м. Дніпро)
  • SPIKER 3  
    Ройнік Я.
    (ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
  • SPIKER 4  
    Дідовіч А.
    (ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Шаповал Д.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)
MIDDLE B. 2  
Челеняк А.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
SPIKER 1  
Мірчев В.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)

SPIKER 2  
Татаренко Б.
(ВСК "Юридична академія" м. Харків)
MIDDLE B. 1  
Бабіч Л.
(ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
SETTER 1  
Тервапортті Е.А.Т.
(ЕПІ)
LIBERO 1  
Бойко О.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)
LIBERO 2  
Брова Г.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)
SETTER 2  
Щитков В.
(ПРО)
MIDDLE B. 3  
Величко С.
(Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця)
SPIKER 3  
Ройнік Я.
(ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
MIDDLE B. 4  
Рудницький М.
(ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
SPIKER 4  
Дідовіч А.
(ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир)
OPPOSITE 2  
Вієцький Д.
(ВК "Прометей" м. Дніпро)