Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.


  • 18/02/2024 - 12:00

    "АЛАНТА" м. Дніпро

    "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

    3 - 1

    23/25  25/22  25/16  25/15

  • 18/02/2024 - 15:00

    ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

    СК "Прометей" м. Дніпро

    0 - 3

    10/25  16/25  13/25

  • 22/02/2024 - 16:00

    СК "Прометей" м. Дніпро

    "АЛАНТА" м. Дніпро

    3 - 0

    25/19  25/15  25/14

  • 01/03/2024 - 19:00

    ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

    СК "Балта" м. Балта

  • 02/03/2024 - 12:00

    СК "Балта" м. Балта

    ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

  • 02/03/2024 - 15:00

    "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

    ВК "Буковинка" м. Чернівці

  • 03/03/2024 - 12:00

    ВК "Буковинка" м. Чернівці

    "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

  • 03/03/2024 - 15:00

    СК "Балта" м. Балта

    ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

    
18/02/2024 - 12:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

3 - 1

23/25  25/22  25/16  25/15

18/02/2024 - 15:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

СК "Прометей" м. Дніпро

0 - 3

10/25  16/25  13/25

22/02/2024 - 16:00

СК "Прометей" м. Дніпро

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

25/19  25/15  25/14

01/03/2024 - 19:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

СК "Балта" м. Балта

02/03/2024 - 12:00

СК "Балта" м. Балта

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

02/03/2024 - 15:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

ВК "Буковинка" м. Чернівці

03/03/2024 - 12:00

ВК "Буковинка" м. Чернівці

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

03/03/2024 - 15:00

СК "Балта" м. Балта

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

best scorer(points / sets)

#15

ІринаНогіна 4.17(275/66)

#21

МартаДрпа 4.13(95/23)

best blocker(winning blocks / sets)

#16

КсеніяПугач 0.84(43/51)

#2

ЛідіяЛучко 0.63(26/41)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#17

ТетянаРотар 47%(102/215)

attack - excellent %spike point / all spikes

#16

КсеніяПугач 55%(101/184)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Даньчак В.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
MIDDLE B. 2  
Мелюшкина Д.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SPIKER 1  
Якушева В.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця)

SPIKER 2  
Ногіна І.
(СК "Балта" м. Балта)
MIDDLE B. 1  
Маєвська А.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SETTER 1  
Шаргородська Д.
(ПРО)
LIBERO 1  
Ротар Т.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
  • LIBERO 2  
    Луценко А.
    ("АЛАНТА" м. Дніпро)
  • SETTER 2  
    Олійник В.
    (ПРО)
  • MIDDLE B. 3  
    Дорсман С.
    (СК "Прометей" м. Дніпро)
  • MIDDLE B. 4  
    Харченко О.
    (СК "Прометей" м. Дніпро)
  • OPPOSITE 2  
    Дрпа М.
    (СК "Прометей" м. Дніпро)
  • SPIKER 3  
    Капланська М.
    (ВК "Буковинка" м. Чернівці)
  • SPIKER 4  
    Мірчева М.
    (ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль)

Standing

І етап

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ " жіночі команди сезону 2023/2024 Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

СК "Прометей" м. Дніпро

54

18

18

0

54

0

1350

818

18

0

0

0

0

0

-

1.650

-

"АЛАНТА" м. Дніпро

44

18

15

3

45

16

1427

1165

9

5

1

0

0

3

2.81

1.225

-

ВК "Буковинка" м. Чернівці

37

18

12

6

40

21

1394

1287

9

3

0

1

2

3

1.90

1.083

-

СК "Балта" м. Балта

23

18

8

10

28

38

1372

1474

2

4

2

1

2

7

0.74

0.931

-

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

20

18

6

12

25

36

1263

1377

6

0

0

2

3

7

0.69

0.917

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

8

18

3

15

13

49

1201

1449

1

0

2

1

2

12

0.27

0.829

-

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

3

18

1

17

8

53

1056

1493

0

0

1

1

3

13

0.15

0.707

-




Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ " жіночі команди сезону 2023/2024 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.

Guest Team

АЛАНТА

ВК "Бук

ГАЛИЧАН

ВК "ДОБ

"Регіна

СК "Бал

СК "Про

Home Team

"АЛАНТА" м. Дніпро (АЛАНТА)

3 - 0


3 - 0


3 - 1

3 - 0


3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0


3 - 1

3 - 0


3 - 0


3 - 1

ВК "Буковинка" м. Чернівці (ВК "Бук)

2 - 3


1 - 3


1 - 3

3 - 1


3 - 0


3 - 1

3 - 0


3 - 0


3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль (ГАЛИЧАН)

0 - 3


0 - 3


0 - 3

0 - 3


2 - 3


3 - 2

1 - 3


1 - 3


0 - 3

0 - 3


0 - 3


0 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця (ВК "ДОБ)

3 - 0


3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0


3 - 0

2 - 3


2 - 3


1 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне ("Регіна)

СК "Балта" м. Балта (СК "Бал)

0 - 3


1 - 3


0 - 3

3 - 1


2 - 3


3 - 0

0 - 3


0 - 3


0 - 3

СК "Прометей" м. Дніпро (СК "Про)

3 - 0


3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0


3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Даньчак В.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
MIDDLE B. 2  
Мелюшкина Д.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SPIKER 1  
Якушева В.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця)

SPIKER 2  
Ногіна І.
(СК "Балта" м. Балта)
MIDDLE B. 1  
Маєвська А.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SETTER 1  
Шаргородська Д.
(ПРО)
LIBERO 1  
Ротар Т.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
  • LIBERO 2  
    Луценко А.
    ("АЛАНТА" м. Дніпро)
  • SETTER 2  
    Олійник В.
    (ПРО)
  • MIDDLE B. 3  
    Дорсман С.
    (СК "Прометей" м. Дніпро)
  • MIDDLE B. 4  
    Харченко О.
    (СК "Прометей" м. Дніпро)
  • OPPOSITE 2  
    Дрпа М.
    (СК "Прометей" м. Дніпро)
  • SPIKER 3  
    Капланська М.
    (ВК "Буковинка" м. Чернівці)
  • SPIKER 4  
    Мірчева М.
    (ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Даньчак В.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
MIDDLE B. 2  
Мелюшкина Д.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SPIKER 1  
Якушева В.
(ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця)

SPIKER 2  
Ногіна І.
(СК "Балта" м. Балта)
MIDDLE B. 1  
Маєвська А.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SETTER 1  
Шаргородська Д.
(ПРО)
LIBERO 1  
Ротар Т.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
LIBERO 2  
Луценко А.
("АЛАНТА" м. Дніпро)
SETTER 2  
Олійник В.
(ПРО)
MIDDLE B. 3  
Дорсман С.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SPIKER 3  
Капланська М.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
MIDDLE B. 4  
Харченко О.
(СК "Прометей" м. Дніпро)
SPIKER 4  
Мірчева М.
(ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль)
OPPOSITE 2  
Дрпа М.
(СК "Прометей" м. Дніпро)