"КУБОК УКРАЇНИ" серед жіночих команд 2023/2024


reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

attack - excellent %spike point / all spikes

#3

ПолінаДзюба 79%(15/19)

#13

УлянаЯструб 67%(4/6)

#19

ЛіліяПопович 65%(26/40)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Жаркова К.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
MIDDLE B. 2  
Риболовлєва М.
(ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль)
SPIKER 1  
Гошилик А.
("Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське)

SPIKER 2  
Калашнікова Н.
(ДВК "Полісянка" м. Житомир)
MIDDLE B. 1  
Черкашина К.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
SETTER 1  
Тверда В.
(БУК)
LIBERO 1  
Гращенко Т.
(НАФТУСЯ м. Трускавець)
  • LIBERO 2  
    Мельник С.
    (ВК "Кривбас" м. Кривий Ріг)
  • SETTER 2  
    Кутинська Б.
    (ПРИ)
  • MIDDLE B. 3  
    Кошіль К.
    (МСК "Дніпро-КДЮСШ №1 ЧМР" м. Черкаси)
  • MIDDLE B. 4  
    Салабай В.
    ("ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ)
  • OPPOSITE 2  
    Шородок О.
    ("ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ)
  • SPIKER 3  
    Дзюба П.
    (ВК "Буковинка" м. Чернівці)
  • SPIKER 4  
    Оніщенко Д.
    ("Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське)

Standing

І етап

"КУБОК УКРАЇНИ" серед жіночих команд 2023/2024 "КУБОК УКРАЇНИ" жінки 2023/2024 Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

НАФТУСЯ м. Трускавець

9

3

3

0

9

1

248

184

2

1

0

0

0

0

9.00

1.348

-

ВК "Буковинка" м. Чернівці

6

2

2

0

6

0

150

72

2

0

0

0

0

0

-

2.083

-

"Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське

6

2

2

0

6

0

150

73

2

0

0

0

0

0

-

2.055

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

6

2

2

0

6

1

176

139

1

1

0

0

0

0

6.00

1.266

-

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

6

3

2

1

7

3

237

200

2

0

0

0

1

0

2.33

1.185

-

"Хмельницькі пантери" м. Хмельницький

3

2

1

1

3

3

136

135

1

0

0

0

0

1

1.00

1.007

-

ВК "Кривбас" м. Кривий Ріг

3

2

1

1

3

3

113

126

1

0

0

0

0

1

1.00

0.897

-

"ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

3

2

1

1

3

4

147

147

0

1

0

0

0

1

0.75

1.000

-

"ЗБІРНА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВЩИНА-ПНПУ" Полтавська область

3

3

1

2

3

7

213

246

0

1

0

0

0

2

0.43

0.866

-

МСК "Дніпро-КДЮСШ №1 ЧМР" м. Черкаси

0

2

0

2

1

6

136

174

0

0

0

0

1

1

0.17

0.782

-

ДВК "Полісянка" м. Житомир

0

2

0

2

1

6

92

170

0

0

0

0

1

1

0.17

0.541

-

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

0

3

0

3

1

9

180

248

0

0

0

0

1

2

0.11

0.726

-

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

0

2

0

2

0

6

86

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.573

-




"КУБОК УКРАЇНИ" серед жіночих команд 2023/2024 "КУБОК УКРАЇНИ" жінки 2023/2024 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

"КУБОК УКРАЇНИ" серед жіночих команд 2023/2024

Guest Team

"ЗБІРНА

"Спорти

ВК "Бук

ВК "ВОЛ

ВК "Кри

ГАЛИЧАН

ДВК "По

"ЕНЕРГЕ

МСК "Дн

НАФТУСЯ

"ПРИКАР

"Регіна

"Хмельн

Home Team

"ЗБІРНА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВЩИНА-ПНПУ" Полтавська область ("ЗБІРНА)

0 - 3

"Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське ("Спорти)

3 - 0

ВК "Буковинка" м. Чернівці (ВК "Бук)

3 - 0

3 - 0

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці (ВК "ВОЛ)

1 - 3

ВК "Кривбас" м. Кривий Ріг (ВК "Кри)

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль (ГАЛИЧАН)

3 - 0

1 - 3

ДВК "Полісянка" м. Житомир (ДВК "По)

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин ("ЕНЕРГЕ)

0 - 3

МСК "Дніпро-КДЮСШ №1 ЧМР" м. Черкаси (МСК "Дн)

НАФТУСЯ м. Трускавець (НАФТУСЯ)

3 - 0

3 - 0

"ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ ("ПРИКАР)

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне ("Регіна)

3 - 1

3 - 0

"Хмельницькі пантери" м. Хмельницький ("Хмельн)

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Жаркова К.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
MIDDLE B. 2  
Риболовлєва М.
(ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль)
SPIKER 1  
Гошилик А.
("Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське)

SPIKER 2  
Калашнікова Н.
(ДВК "Полісянка" м. Житомир)
MIDDLE B. 1  
Черкашина К.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
SETTER 1  
Тверда В.
(БУК)
LIBERO 1  
Гращенко Т.
(НАФТУСЯ м. Трускавець)
  • LIBERO 2  
    Мельник С.
    (ВК "Кривбас" м. Кривий Ріг)
  • SETTER 2  
    Кутинська Б.
    (ПРИ)
  • MIDDLE B. 3  
    Кошіль К.
    (МСК "Дніпро-КДЮСШ №1 ЧМР" м. Черкаси)
  • MIDDLE B. 4  
    Салабай В.
    ("ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ)
  • OPPOSITE 2  
    Шородок О.
    ("ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ)
  • SPIKER 3  
    Дзюба П.
    (ВК "Буковинка" м. Чернівці)
  • SPIKER 4  
    Оніщенко Д.
    ("Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Жаркова К.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
MIDDLE B. 2  
Риболовлєва М.
(ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль)
SPIKER 1  
Гошилик А.
("Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське)

SPIKER 2  
Калашнікова Н.
(ДВК "Полісянка" м. Житомир)
MIDDLE B. 1  
Черкашина К.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
SETTER 1  
Тверда В.
(БУК)
LIBERO 1  
Гращенко Т.
(НАФТУСЯ м. Трускавець)
LIBERO 2  
Мельник С.
(ВК "Кривбас" м. Кривий Ріг)
SETTER 2  
Кутинська Б.
(ПРИ)
MIDDLE B. 3  
Кошіль К.
(МСК "Дніпро-КДЮСШ №1 ЧМР" м. Черкаси)
SPIKER 3  
Дзюба П.
(ВК "Буковинка" м. Чернівці)
MIDDLE B. 4  
Салабай В.
("ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ)
SPIKER 4  
Оніщенко Д.
("Спортивна Академія "Прометей" м. Кам'янське)
OPPOSITE 2  
Шородок О.
("ПРИКАРПАТТЯ-ОЛІМПІЯ-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ)