"КУБОК УКРАЇНИ" серед чоловічих команд 2023/2024


reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#9

ПавлоНаход 74%(25/34)

attack - excellent %spike point / all spikes

#5

ІлляГлабай 59%(26/44)

#19

ЄвгенійБойко 59%(20/34)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Сотник Н.
("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" м. Решетилівка)
MIDDLE B. 2  
Рязанов А.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
SPIKER 1  
Мірчев В.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)

SPIKER 2  
Фудар А.
(Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця)
MIDDLE B. 1  
Челеняк А.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
SETTER 1  
Пасажін А.
(ПОЛ)
LIBERO 1  
Наход П.
("Поділля" м. Хмельницький)
  • LIBERO 2  
    Патратій В.
    (ВСК "Буковина" м. Чернівці)
  • SETTER 2  
    Поліщук І.
    (РЕШ)
  • MIDDLE B. 3  
    Сєрік М.
    (ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут)
  • MIDDLE B. 4  
    Черняк І.
    ("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
  • OPPOSITE 2  
    Гребенюк О.
    (МСК "Дніпро" м. Черкаси)
  • SPIKER 3  
    Свиридов М.
    (ВСК "Буковина" м. Чернівці)
  • SPIKER 4  
    Ковальчук Я.
    ("Поділля" м. Хмельницький)

Standing

ІІІ етап

"КУБОК УКРАЇНИ" серед чоловічих команд 2023/2024 "КУБОК УКРАЇНИ" чоловіки 2023/2024 Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" м. Решетилівка

6

2

2

0

6

0

150

94

2

0

0

0

0

0

-

1.596

-

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

6

2

2

0

6

0

151

115

2

0

0

0

0

0

-

1.313

-

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця

6

2

2

0

6

1

173

136

1

1

0

0

0

0

6.00

1.272

-

ВСК "Буковина" м. Чернівці

6

2

2

0

6

1

182

145

1

1

0

0

0

0

6.00

1.255

-

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3

2

1

1

4

3

167

168

1

0

0

0

1

0

1.33

0.994

-

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

3

2

1

1

3

3

125

122

1

0

0

0

0

1

1.00

1.025

-

"Поділля" м. Хмельницький

3

2

1

1

4

4

172

181

0

1

0

0

1

0

1.00

0.950

-

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

3

2

1

1

3

4

153

155

0

1

0

0

0

1

0.75

0.987

-

НУБІП України м. київ

0

2

0

2

1

6

139

167

0

0

0

0

1

1

0.17

0.832

-

ВК "Покуття" м. Снятин

0

2

0

2

1

6

139

173

0

0

0

0

1

1

0.17

0.804

-

ВК "ГОРІШ"-Делятинська ТГ с. Делятин

0

2

0

2

0

6

114

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.760

-

ВК "Кривбас" м. Кривий Ріг

0

2

0

2

0

6

91

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.607

-




"КУБОК УКРАЇНИ" серед чоловічих команд 2023/2024 "КУБОК УКРАЇНИ" чоловіки 2023/2024 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

"КУБОК УКРАЇНИ" серед чоловічих команд 2023/2024

Guest Team

"Поділл

ВК "Бах

ВСК "Бу

"Буреві

ВК "ГОР

ВК "Кри

МСК "Дн

Волейбо

НУБІП У

ВК "Пок

"ПОЛІЦІ

"Збірна

Home Team

"Поділля" м. Хмельницький ("Поділл)

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут (ВК "Бах)

ВСК "Буковина" м. Чернівці (ВСК "Бу)

3 - 0

3 - 1

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів ("Буреві)

ВК "ГОРІШ"-Делятинська ТГ с. Делятин (ВК "ГОР)

0 - 3

ВК "Кривбас" м. Кривий Ріг (ВК "Кри)

0 - 3

МСК "Дніпро" м. Черкаси (МСК "Дн)

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця (Волейбо)

3 - 1

3 - 0

НУБІП України м. київ (НУБІП У)

1 - 3

ВК "Покуття" м. Снятин (ВК "Пок)

1 - 3

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль ("ПОЛІЦІ)

3 - 0

3 - 0

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" м. Решетилівка ("Збірна)

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Сотник Н.
("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" м. Решетилівка)
MIDDLE B. 2  
Рязанов А.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
SPIKER 1  
Мірчев В.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)

SPIKER 2  
Фудар А.
(Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця)
MIDDLE B. 1  
Челеняк А.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
SETTER 1  
Пасажін А.
(ПОЛ)
LIBERO 1  
Наход П.
("Поділля" м. Хмельницький)
  • LIBERO 2  
    Патратій В.
    (ВСК "Буковина" м. Чернівці)
  • SETTER 2  
    Поліщук І.
    (РЕШ)
  • MIDDLE B. 3  
    Сєрік М.
    (ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут)
  • MIDDLE B. 4  
    Черняк І.
    ("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
  • OPPOSITE 2  
    Гребенюк О.
    (МСК "Дніпро" м. Черкаси)
  • SPIKER 3  
    Свиридов М.
    (ВСК "Буковина" м. Чернівці)
  • SPIKER 4  
    Ковальчук Я.
    ("Поділля" м. Хмельницький)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Сотник Н.
("Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" м. Решетилівка)
MIDDLE B. 2  
Рязанов А.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
SPIKER 1  
Мірчев В.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)

SPIKER 2  
Фудар А.
(Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця)
MIDDLE B. 1  
Челеняк А.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
SETTER 1  
Пасажін А.
(ПОЛ)
LIBERO 1  
Наход П.
("Поділля" м. Хмельницький)
LIBERO 2  
Патратій В.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
SETTER 2  
Поліщук І.
(РЕШ)
MIDDLE B. 3  
Сєрік М.
(ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут)
SPIKER 3  
Свиридов М.
(ВСК "Буковина" м. Чернівці)
MIDDLE B. 4  
Черняк І.
("ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
SPIKER 4  
Ковальчук Я.
("Поділля" м. Хмельницький)
OPPOSITE 2  
Гребенюк О.
(МСК "Дніпро" м. Черкаси)