Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.

Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.

select
Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" чоловічі команди 2023/2024 Matches

І тур

20/10/2023 - 16:00

"ПВЛУ" Арена

20/10/2023 - 16:00

20/10/2023 - 16:00

ВК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

Медвідь Михайло
Ковальчук Андрій

20/10/2023 - 16:00

3 - 0

ВК "Прометей" м. Дніпро

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

20/10/2023 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

20/10/2023 - 19:00

20/10/2023 - 19:00

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

3 - 1

ВСК "Буковина" м. Чернівці

Паєвський Володимир
Паршин Віталій

20/10/2023 - 19:00

3 - 1

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

ВСК "Буковина" м. Чернівці

21/10/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

21/10/2023 - 12:00

21/10/2023 - 12:00

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

3 - 0

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

21/10/2023 - 12:00

3 - 0

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

21/10/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

21/10/2023 - 15:00

21/10/2023 - 15:00

ВСК "Буковина" м. Чернівці

3 - 2

ВСК "Юридична академія" м. Харків

Медвідь Михайло
Паєвський Володимир

21/10/2023 - 15:00

3 - 2

ВСК "Буковина" м. Чернівці

ВСК "Юридична академія" м. Харків

22/10/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

22/10/2023 - 12:00

22/10/2023 - 12:00

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

1 - 3

ВК "Прометей" м. Дніпро

Паршин Віталій
Медвідь Михайло

22/10/2023 - 12:00

1 - 3

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

ВК "Прометей" м. Дніпро

22/10/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

22/10/2023 - 15:00

22/10/2023 - 15:00

ВСК "Юридична академія" м. Харків

3 - 0

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

Ковальчук Андрій
Паєвський Володимир

22/10/2023 - 15:00

3 - 0

ВСК "Юридична академія" м. Харків

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

10/11/2023 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

10/11/2023 - 19:00

10/11/2023 - 19:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

2 - 3

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

Медвідь Михайло
Ковальчук Андрій

10/11/2023 - 19:00

2 - 3

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

11/11/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

11/11/2023 - 15:00

11/11/2023 - 15:00

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

1 - 3

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

Медвідь Михайло
Ковальчук Андрій

11/11/2023 - 15:00

1 - 3

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

12/11/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

12/11/2023 - 15:00

12/11/2023 - 15:00

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

3 - 0

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

Паєвський Володимир
Медвідь Михайло

12/11/2023 - 15:00

3 - 0

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль



ІІ тур

17/11/2023 - 14:00

"ПВЛУ" Арена

17/11/2023 - 14:00

17/11/2023 - 14:00

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

3 - 2

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

Умінський Євген
Гулька Сергій

17/11/2023 - 14:00

3 - 2

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

17/11/2023 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

17/11/2023 - 17:00

17/11/2023 - 17:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

3 - 0

ВСК "Буковина" м. Чернівці

Паєвський Володимир
Паршин Віталій

17/11/2023 - 17:00

3 - 0

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

ВСК "Буковина" м. Чернівці

17/11/2023 - 20:00

"ПВЛУ" Арена

17/11/2023 - 20:00

17/11/2023 - 20:00

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

3 - 1

ВСК "Юридична академія" м. Харків

Медвідь Михайло
Ковальчук Андрій

17/11/2023 - 20:00

3 - 1

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

ВСК "Юридична академія" м. Харків

18/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

18/11/2023 - 12:00

18/11/2023 - 12:00

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

0 - 3

ВК "Прометей" м. Дніпро

Паршин Віталій
Паєвський Володимир

18/11/2023 - 12:00

0 - 3

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

ВК "Прометей" м. Дніпро

18/11/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

18/11/2023 - 15:00

18/11/2023 - 15:00

ВСК "Буковина" м. Чернівці

3 - 1

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

Гулька Сергій
Умінський Євген

18/11/2023 - 15:00

3 - 1

ВСК "Буковина" м. Чернівці

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

18/11/2023 - 18:00

"ПВЛУ" Арена

18/11/2023 - 18:00

18/11/2023 - 18:00

ВСК "Юридична академія" м. Харків

3 - 1

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

Ковальчук Андрій
Медвідь Михайло

18/11/2023 - 18:00

3 - 1

ВСК "Юридична академія" м. Харків

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

19/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

19/11/2023 - 12:00

19/11/2023 - 12:00

ВК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

Паєвський Володимир
Медвідь Михайло

19/11/2023 - 12:00

3 - 0

ВК "Прометей" м. Дніпро

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

19/11/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

19/11/2023 - 15:00

19/11/2023 - 15:00

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

1 - 3

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

Гулька Сергій
Паршин Віталій

19/11/2023 - 15:00

1 - 3

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

19/11/2023 - 18:00

"ПВЛУ" Арена

19/11/2023 - 18:00

19/11/2023 - 18:00

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

0 - 3

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

Ковальчук Андрій
Умінський Євген

19/11/2023 - 18:00

0 - 3

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир



ІІІ тур

30/11/2023 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

30/11/2023 - 19:00

30/11/2023 - 19:00

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

3 - 1

ВСК "Буковина" м. Чернівці

Гранько Катерина
Гулька Сергій

30/11/2023 - 19:00

3 - 1

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

ВСК "Буковина" м. Чернівці

01/12/2023 - 16:00

"ПВЛУ" Арена

01/12/2023 - 16:00

01/12/2023 - 16:00

ВСК "Буковина" м. Чернівці

3 - 2

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

Гулька Сергій
Медвідь Михайло

01/12/2023 - 16:00

3 - 2

ВСК "Буковина" м. Чернівці

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

01/12/2023 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

01/12/2023 - 19:00

01/12/2023 - 19:00

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

1 - 3

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

Паєвський Володимир
Гранько Катерина

01/12/2023 - 19:00

1 - 3

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

02/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

02/12/2023 - 12:00

02/12/2023 - 12:00

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

0 - 3

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

Медвідь Михайло
Гулька Сергій

02/12/2023 - 12:00

0 - 3

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

02/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

02/12/2023 - 15:00

02/12/2023 - 15:00

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

0 - 3

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

Паєвський Володимир
Гранько Катерина

02/12/2023 - 15:00

0 - 3

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

03/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

03/12/2023 - 12:00

03/12/2023 - 12:00

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

3 - 0

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

Медвідь Михайло
Паєвський Володимир

03/12/2023 - 12:00

3 - 0

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

03/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

03/12/2023 - 15:00

03/12/2023 - 15:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

3 - 0

ВСК "Юридична академія" м. Харків

Гулька Сергій
Гранько Катерина

03/12/2023 - 15:00

3 - 0

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

ВСК "Юридична академія" м. Харків

04/12/2023 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

04/12/2023 - 17:00

04/12/2023 - 17:00

ВК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

Гулька Сергій
Гранько Катерина

04/12/2023 - 17:00

3 - 0

ВК "Прометей" м. Дніпро

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

07/12/2023 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

07/12/2023 - 19:00

07/12/2023 - 19:00

ВСК "Юридична академія" м. Харків

0 - 3

ВК "Прометей" м. Дніпро

Гранько Катерина
Ковальчук Андрій

07/12/2023 - 19:00

0 - 3

ВСК "Юридична академія" м. Харків

ВК "Прометей" м. Дніпро



ІV тур

15/12/2023 - 16:00

"ПВЛУ" Арена

15/12/2023 - 16:00

15/12/2023 - 16:00

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

1 - 3

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

Осадчий Олександр
Медвідь Михайло

15/12/2023 - 16:00

1 - 3

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

15/12/2023 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

15/12/2023 - 19:00

15/12/2023 - 19:00

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

0 - 3

ВСК "Юридична академія" м. Харків

Паршин Віталій
Ковальчук Андрій

15/12/2023 - 19:00

0 - 3

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

ВСК "Юридична академія" м. Харків

16/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

16/12/2023 - 12:00

16/12/2023 - 12:00

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

0 - 3

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

Осадчий Олександр
Ковальчук Андрій

16/12/2023 - 12:00

0 - 3

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

16/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

16/12/2023 - 15:00

16/12/2023 - 15:00

ВСК "Юридична академія" м. Харків

3 - 0

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

Паршин Віталій
Медвідь Михайло

16/12/2023 - 15:00

3 - 0

ВСК "Юридична академія" м. Харків

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

16/12/2023 - 18:00

"ПВЛУ" Арена

16/12/2023 - 18:00

16/12/2023 - 18:00

ВСК "Буковина" м. Чернівці

0 - 3

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

Ковальчук Андрій
Осадчий Олександр

16/12/2023 - 18:00

0 - 3

ВСК "Буковина" м. Чернівці

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

17/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

17/12/2023 - 12:00

17/12/2023 - 12:00

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

3 - 0

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

Медвідь Михайло
Осадчий Олександр

17/12/2023 - 12:00

3 - 0

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

17/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

17/12/2023 - 15:00

17/12/2023 - 15:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

3 - 0

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

17/12/2023 - 15:00

3 - 0

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

06/01/2024 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

06/01/2024 - 17:00

06/01/2024 - 17:00

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

2 - 3

ВК "Прометей" м. Дніпро

Паршин Віталій
Гулька Сергій

06/01/2024 - 17:00

2 - 3

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

ВК "Прометей" м. Дніпро

22/01/2024 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

22/01/2024 - 19:00

22/01/2024 - 19:00

ВК "Прометей" м. Дніпро

3 - 1

ВСК "Буковина" м. Чернівці

Паршин Віталій
Іванов Олег

22/01/2024 - 19:00

3 - 1

ВК "Прометей" м. Дніпро

ВСК "Буковина" м. Чернівці



V тур

10/11/2023 - 16:00

"ПВЛУ" Арена

10/11/2023 - 16:00

10/11/2023 - 16:00

ВСК "Буковина" м. Чернівці

3 - 2

ВСК "Юридична академія" м. Харків

Паєвський Володимир
Паршин Віталій

10/11/2023 - 16:00

3 - 2

ВСК "Буковина" м. Чернівці

ВСК "Юридична академія" м. Харків

11/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

11/11/2023 - 12:00

11/11/2023 - 12:00

ВСК "Юридична академія" м. Харків

3 - 2

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

Паршин Віталій
Паєвський Володимир

11/11/2023 - 12:00

3 - 2

ВСК "Юридична академія" м. Харків

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

12/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

12/11/2023 - 12:00

12/11/2023 - 12:00

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

1 - 3

ВСК "Буковина" м. Чернівці

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

12/11/2023 - 12:00

1 - 3

Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Ві

ВСК "Буковина" м. Чернівці

12/01/2024 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

12/01/2024 - 19:00

12/01/2024 - 19:00

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

2 - 3

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

Паєвський Володимир
Медвідь Михайло

12/01/2024 - 19:00

2 - 3

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

13/01/2024 - 13:30

"ПВЛУ" Арена

13/01/2024 - 13:30

13/01/2024 - 13:30

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

3 - 0

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

Медвідь Михайло
Паєвський Володимир

13/01/2024 - 13:30

3 - 0

ВК "Житичі-Полісся" м. Житомир

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

14/01/2024 - 15:30

"ПВЛУ" Арена

14/01/2024 - 15:30

14/01/2024 - 15:30

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

0 - 3

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

Паєвський Володимир
Медвідь Михайло

14/01/2024 - 15:30

0 - 3

"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок

25/01/2024 - 19:00

"ПВЛУ" Арена

25/01/2024 - 19:00

25/01/2024 - 19:00

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

3 - 0

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

Паршин Віталій
Медвідь Михайло

25/01/2024 - 19:00

3 - 0

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком

"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів

08/02/2024 - 19:00