Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років.

select
Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2023/2024 років. "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ " жіночі команди сезону 2023/2024 Matches

І тур

27/10/2023 - 14:00

"ПВЛУ" Арена

27/10/2023 - 14:00

27/10/2023 - 14:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Осадчий Олександр
Гулька Сергій

27/10/2023 - 14:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

27/10/2023 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

27/10/2023 - 17:00

27/10/2023 - 17:00

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Ковальчук Андрій
Медвідь Михайло

27/10/2023 - 17:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

27/10/2023 - 20:00

"ПВЛУ" Арена

27/10/2023 - 20:00

27/10/2023 - 20:00

СК "Балта" м. Балта

0 - 3

ВК "Буковинка" м. Чернівці

Паршин Віталій
Паєвський Володимир

27/10/2023 - 20:00

0 - 3

СК "Балта" м. Балта

ВК "Буковинка" м. Чернівці

28/10/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

28/10/2023 - 12:00

28/10/2023 - 12:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

1 - 3

СК "Балта" м. Балта

Осадчий Олександр
Медвідь Михайло

28/10/2023 - 12:00

1 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

СК "Балта" м. Балта

28/10/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

28/10/2023 - 15:00

28/10/2023 - 15:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Гулька Сергій
Паршин Віталій

28/10/2023 - 15:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

28/10/2023 - 18:00

"ПВЛУ" Арена

28/10/2023 - 18:00

28/10/2023 - 18:00

ВК "Буковинка" м. Чернівці

2 - 3

"АЛАНТА" м. Дніпро

Паєвський Володимир
Ковальчук Андрій

28/10/2023 - 18:00

2 - 3

ВК "Буковинка" м. Чернівці

"АЛАНТА" м. Дніпро

29/10/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

29/10/2023 - 12:00

29/10/2023 - 12:00

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

29/10/2023 - 12:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця



ІІ тур

03/11/2023 - 14:00

"ПВЛУ" Арена

03/11/2023 - 14:00

03/11/2023 - 14:00

ВК "Буковинка" м. Чернівці

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Гулька Сергій
Паршин Віталій

03/11/2023 - 14:00

3 - 0

ВК "Буковинка" м. Чернівці

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

03/11/2023 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

03/11/2023 - 17:00

03/11/2023 - 17:00

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

Осадчий Олександр
Ковальчук Андрій

03/11/2023 - 17:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

"АЛАНТА" м. Дніпро

03/11/2023 - 20:00

"ПВЛУ" Арена

03/11/2023 - 20:00

03/11/2023 - 20:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

2 - 3

СК "Балта" м. Балта

Умінський Євген
Овчарук Сергій

03/11/2023 - 20:00

2 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

СК "Балта" м. Балта

04/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

04/11/2023 - 12:00

04/11/2023 - 12:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Умінський Євген
Осадчий Олександр

04/11/2023 - 12:00

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

04/11/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

04/11/2023 - 15:00

04/11/2023 - 15:00

СК "Балта" м. Балта

0 - 3

СК "Прометей" м. Дніпро

Гулька Сергій
Овчарук Сергій

04/11/2023 - 15:00

0 - 3

СК "Балта" м. Балта

СК "Прометей" м. Дніпро

04/11/2023 - 19:30

"ПВЛУ" Арена

04/11/2023 - 19:30

04/11/2023 - 19:30

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

04/11/2023 - 19:30

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

05/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

05/11/2023 - 12:00

05/11/2023 - 12:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

0 - 3

ВК "Буковинка" м. Чернівці

Ковальчук Андрій
Гулька Сергій

05/11/2023 - 12:00

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

ВК "Буковинка" м. Чернівці



ІІІ тур

24/11/2023 - 14:00

"ПВЛУ" Арена

24/11/2023 - 14:00

24/11/2023 - 14:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

0 - 3

СК "Прометей" м. Дніпро

Осадчий Олександр
Паршин Віталій

24/11/2023 - 14:00

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

СК "Прометей" м. Дніпро

24/11/2023 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

24/11/2023 - 17:00

24/11/2023 - 17:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

Овчарук Сергій
Паєвський Володимир

24/11/2023 - 17:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

СК "Балта" м. Балта

24/11/2023 - 20:00

"ПВЛУ" Арена

24/11/2023 - 20:00

24/11/2023 - 20:00

ВК "Буковинка" м. Чернівці

3 - 1

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Іванов Олег
Ковальчук Андрій

24/11/2023 - 20:00

3 - 1

ВК "Буковинка" м. Чернівці

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

25/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

25/11/2023 - 12:00

25/11/2023 - 12:00

СК "Балта" м. Балта

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

25/11/2023 - 12:00

3 - 1

СК "Балта" м. Балта

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

25/11/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

25/11/2023 - 15:00

25/11/2023 - 15:00

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

ВК "Буковинка" м. Чернівці

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

25/11/2023 - 15:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

ВК "Буковинка" м. Чернівці

25/11/2023 - 18:00

"ПВЛУ" Арена

25/11/2023 - 18:00

25/11/2023 - 18:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Паєвський Володимир
Іванов Олег

25/11/2023 - 18:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

26/11/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

26/11/2023 - 15:00

26/11/2023 - 15:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Паршин Віталій
Іванов Олег

26/11/2023 - 15:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне



ІV тур

08/12/2023 - 14:00

"ПВЛУ" Арена

08/12/2023 - 14:00

08/12/2023 - 14:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Осадчий Олександр
Ковальчук Андрій

08/12/2023 - 14:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

08/12/2023 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

08/12/2023 - 17:00

08/12/2023 - 17:00

СК "Балта" м. Балта

1 - 3

ВК "Буковинка" м. Чернівці

Іванов Олег
Паршин Віталій

08/12/2023 - 17:00

1 - 3

СК "Балта" м. Балта

ВК "Буковинка" м. Чернівці

08/12/2023 - 20:00

"ПВЛУ" Арена

08/12/2023 - 20:00

08/12/2023 - 20:00

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Гранько Катерина
Гулька Сергій

08/12/2023 - 20:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

09/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

09/12/2023 - 12:00

09/12/2023 - 12:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

1 - 3

СК "Балта" м. Балта

Іванов Олег
Гулька Сергій

09/12/2023 - 12:00

1 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

СК "Балта" м. Балта

09/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

09/12/2023 - 15:00

09/12/2023 - 15:00

ВК "Буковинка" м. Чернівці

1 - 3

"АЛАНТА" м. Дніпро

Ковальчук Андрій
Осадчий Олександр

09/12/2023 - 15:00

1 - 3

ВК "Буковинка" м. Чернівці

"АЛАНТА" м. Дніпро

09/12/2023 - 18:00

"ПВЛУ" Арена

09/12/2023 - 18:00

09/12/2023 - 18:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Паршин Віталій
Гранько Катерина

09/12/2023 - 18:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

10/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

10/12/2023 - 12:00

10/12/2023 - 12:00

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Паршин Віталій
Гранько Катерина

10/12/2023 - 12:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця



V тур

21/12/2023 - 14:00

"ПВЛУ" Арена

21/12/2023 - 14:00

21/12/2023 - 14:00

ВК "Буковинка" м. Чернівці

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Осадчий Олександр
Гулька Сергій

21/12/2023 - 14:00

3 - 0

ВК "Буковинка" м. Чернівці

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

21/12/2023 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

21/12/2023 - 17:00

21/12/2023 - 17:00

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

Іванов Олег
Гранько Катерина

21/12/2023 - 17:00

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

"АЛАНТА" м. Дніпро

21/12/2023 - 20:00

"ПВЛУ" Арена

21/12/2023 - 20:00

21/12/2023 - 20:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

2 - 3

СК "Балта" м. Балта

Медвідь Михайло
Паєвський Володимир

21/12/2023 - 20:00

2 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

СК "Балта" м. Балта

22/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

22/12/2023 - 12:00

22/12/2023 - 12:00

СК "Балта" м. Балта

0 - 3

СК "Прометей" м. Дніпро

Іванов Олег
Паєвський Володимир

22/12/2023 - 12:00

0 - 3

СК "Балта" м. Балта

СК "Прометей" м. Дніпро

22/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

22/12/2023 - 15:00

22/12/2023 - 15:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Гранько Катерина
Осадчий Олександр

22/12/2023 - 15:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

22/12/2023 - 18:00

"ПВЛУ" Арена

22/12/2023 - 18:00

22/12/2023 - 18:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

2 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Медвідь Михайло
Гулька Сергій

22/12/2023 - 18:00

2 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

23/12/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

23/12/2023 - 12:00

23/12/2023 - 12:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

0 - 3

ВК "Буковинка" м. Чернівці

Гулька Сергій
Іванов Олег

23/12/2023 - 12:00

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

ВК "Буковинка" м. Чернівці



VІ тур

23/11/2023 - 16:30

"ПВЛУ" Арена

23/11/2023 - 16:30

23/11/2023 - 16:30

СК "Прометей" м. Дніпро

3 - 0

ВК "Буковинка" м. Чернівці

Паєвський Володимир
Овчарук Сергій

23/11/2023 - 16:30

3 - 0

СК "Прометей" м. Дніпро

ВК "Буковинка" м. Чернівці

26/11/2023 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

26/11/2023 - 12:00

26/11/2023 - 12:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Паєвський Володимир
Осадчий Олександр

26/11/2023 - 12:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

10/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

10/12/2023 - 15:00

10/12/2023 - 15:00

СК "Балта" м. Балта

2 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Ковальчук Андрій
Іванов Олег

10/12/2023 - 15:00

2 - 3

СК "Балта" м. Балта

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

23/12/2023 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

23/12/2023 - 15:00

23/12/2023 - 15:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Гранько Катерина
Осадчий Олександр

23/12/2023 - 15:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

14/01/2024 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

14/01/2024 - 12:00

14/01/2024 - 12:00

ВК "Буковинка" м. Чернівці

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Медвідь Михайло
Паєвський Володимир

14/01/2024 - 12:00

3 - 0

ВК "Буковинка" м. Чернівці

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

04/02/2024 - 12:00

"ПВЛУ" Арена

04/02/2024 - 12:00

04/02/2024 - 12:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 0

СК "Балта" м. Балта

Іванов Олег
Умінський Євген

04/02/2024 - 12:00

3 - 0

"АЛАНТА" м. Дніпро

СК "Балта" м. Балта

18/02/2024 - 15:00

"ПВЛУ" Арена

18/02/2024 - 15:00

18/02/2024 - 15:00

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

0 - 3

СК "Прометей" м. Дніпро

Ковальчук Андрій
Гулька Сергій

18/02/2024 - 15:00

0 - 3

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

СК "Прометей" м. Дніпро



VІІ тур

19/01/2024 - 14:00

"ПВЛУ" Арена

19/01/2024 - 14:00

19/01/2024 - 14:00

"АЛАНТА" м. Дніпро

3 - 1

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

Осадчий Олександр
Паєвський Володимир

19/01/2024 - 14:00

3 - 1

"АЛАНТА" м. Дніпро

ГАЛИЧАНКА-ЗУНУ м. Тернопіль

19/01/2024 - 17:00

"ПВЛУ" Арена

19/01/2024 - 17:00

19/01/2024 - 17:00

СК "Балта" м. Балта

0 - 3

ВК "Буковинка" м. Чернівці

Іванов Олег
Паршин Віталій

19/01/2024 - 17:00

0 - 3

СК "Балта" м. Балта

ВК "Буковинка" м. Чернівці